Deel Nijverheidsweg weer open

Vorige week is een deel van de vernieuwde Nijverheidsweg opengesteld voor verkeer. Weer een mooie mijlpaal in de herinrichting van die weg en daarmee bedrijventerrein Antoniapolder. Hoe staan we er nu voor?

Open
Enige weken geleden werd het vernieuwd kruispunt Antoniuslaan/Nijverheidsweg opengesteld, zodat verkeer van de Antoniuslaan linksaf de Nijverheidsweg naar N915 en A15 kan rijden. Sinds vorige week is ook de Nijverheidsweg tussen Antoniuslaan en het Plus-distributiecentrum open voor verkeer, met de bijbehorende nieuwe fiets- en voetpaden en parkeervakken.

“Trots op ons team en het mooi stuk weg”

Mooi
Omgevingsmanager Mark de Jong is trots: “Het hele bouwteam werkt hard om een mooi resultaat neer te zetten. Natuurlijk hadden we wat tegenslagen, zoals kabels en leidingen die ons onbekend waren. Zoiets zorgt dan voor extra druk, ook op de planning, maar ik ben trots op ons team en het mooi stuk weg dat we nu hebben opgeleverd.”